Hlavice na bezpečnostní šrouby kol BMW 1/2"

Hlavice na bezpečnostní šrouby kol BMW 1/2", sada 22 ks - ASTA - BAZAROVÝ produkt

Kvalitní produkt Hlavice na bezpečnostní šrouby kol BMW 1/2", sada 22 ks - ASTA - BAZAROVÝ produkt od výrobce za výhodnou cenu 1931 Kč. Zobrazit více »

Dostupnost: Skladem > 5 ks
3 217 Kč
vč. DPH
Do obchodu »
home
Doprava ZDARMA

pro objednávky nad 1.500 Kč

sync
Vrácení zboží do 14 dní

zdarma a bez rizika

thumbs-up
Prověřený český obchod

s kvalitními produkty

cart
Nakupujte kdykoli

máme otevřeno 24 hodin denně

Popis produktu

BAZAROVÉ zboží: Poškozený obal a produkt nesou lehké známky použití. Zboží je však plně funkční.  Speciální klíče – hlavice na kolové šrouby s bezpečnostním profilem ASTA A-BMW22LS Sada obsahuje 22 kusů. Určeno na povolení a utažení bezpečnostních kolových šroubů zabraňujících krádeži kol. Pro vozidla značky BMW. Rozměr vodicího čtyřhranu: 1/2“ Hlavice čísel: 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60. Použitelné pro modely série: E: E12, E21, E23, E24, E28, E30, E31, E32, E34, E36. Souprava je také vhodná pro modely série F: Řada 7 2008- Řada 7 prodloužené, 2008- Řada 7 pancéřované, 2008- Řada 5 sedan, 2010- Řada 5 Touring, 2010- Řada 6 cabrio, 2011- Řada 6 coupe, 2011- X5, 2014- X6, 2014- Řada 1 5dveřové, 2011- Řada 1 třídveřové, 2011 Řada 1 coupe (označeno jako řada 2), 2013- Řada 1 cabrio (označeno jako řada 2), 2014-X3, 2011- Řada 3 sedan, 2011- Řada 3 Touring, 2012- Řada 3 coupe replacement (označeno jako řada 4), 2013- Řada 3 convertible replacement (označeno jako řada 4), 2014- Řada 3 Gran Turismo, 2013- Řada 4 4dveřové coupe, 2015- Řada 1 Gran Turismo, 2014- Řada 1 Touring, 2014- Řada 1 City, 2015- Sada je dodávána v plastovém kufříku. Každý klíč má svoje místo označené příslušným číslem.

Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Nákup u nás potěší také vaši peněženku.

Popis produktu Hlavice na bezpečnostní šrouby kol BMW 1/2", sada 22 ks - ASTA - BAZAROVÝ produkt

  • Cena: 3217 Kč
  • EAN: 2990381046743
  • Kategorie: Pneuservisní nářadí > Hlavice na šrouby

Podobné produkty

Další produkty od výrobce

ASTA

Hlavice na bezpečnostní šrouby kol BMW 1/2", sada 22 ks - ASTA - BAZAROVÝ produkt od top značky ASTA - tento hit naleznete za téměř velkoobchodní cenu 1931.00 . V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Prohlédněte si všechny produkty od přední značky .

Možnosti dopravy a platby

Doprava

  • DPD Pickup - výdejní místo - 89 Kč
  • DPD kurýr - 119 Kč
  • GLS kurýr - 119 Kč
  • Česká pošta - balík do ruky - 129 Kč
  • Osobní odběr ZDARMA (kamenná prodejna Brno, Vodařská 126/17)
  • Balík na Slovensko (GLS, DPD) - 180-250 Kč
Platba

  • On-line platba kartou ZDARMA
  • Hotově/ kartou na prodejně ZDARMA
  • Bankovním převodem ZDARMA
  • Zálohovou fakturou ZDARMA
  • Dobírka 39 Kč
  • Dobírka na Slovensko 49 Kč
  • Dobírka nadrozměr* 69 Kč